Nowość – łącza symetryczne

 

  • Ściągaj i wysyłaj dane z taką samą prędkością.
  • Poczuj moc prawdziwego Internetu.

Łącza symetryczne – są to łącza, gdzie prędkości maksymalne w obie strony od i do abonenta są identyczne. Oznacza to, że prędkość wysyłania i pobierania danych jest taka sama. Są to łącza „profesjonalne”, w których nie jest odczuwalny wyraźny spadek prędkości pobierania danych przy jednoczesnym ich wysyłaniu.

Łącza przeznaczone do użytku profesjonalnego. Nigdy nie spotka Państwa sytuacja, gdy wysyłany e mail zablokuje dostęp do internetu. Łącza te są dedykowane do połączeń VPN wielu jednoczesnych połączeń VoIP a także częstych aktualizacji stron internetowych przez FTP lub wysyłaniu zdjęć przez pocztę elektroniczną lub na dowolną galerię zdjęć np. serwis Picasa

Łącza symetryczne są to łącza, gdzie prędkości maksymalne w obie strony od i do abonenta są identyczne. Oznacza to, że prędkość wysyłania i pobierania danych jest taka sama. Są to łącza profesjonalne, w których nie jest odczuwalny spadek prędkości pobierania danych przy jednoczesnym ich wysyłaniu. Jest to dużą zaletą dla wszystkich, którzy nie tylko pobierają materiały z sieci, ale także je udostępniają i wysyłają.

Przewagi Internetu symetrycznego:

  • Szybki i pewny dostęp do Internetu, a co najważniejsze w pełni symetryczny
  • Pula stałych adresów IP
  • Pełny pakiet BEZPIECZEŃSTWA Indywidualny opiekun dla usługi

Infolinia 24
660 561 605
Zamów już teraz