Doświadczenie naszej firmy, to doświadczenie i wiedza naszych pracowników.

Jesteśmy nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym. Świadczymy usługi dla biznesu, administracji, operatorów telekomunikacyjnych i klientów indywidualnych.
Aktualnie sieć światłowodowa firmy zlokalizowana jest w miejscowościach: Mogilany, Skawina, Swoszowice, Krzyszkowice. Obecnie z naszej sieci korzystają instytucje, przedsiębiorstwa oraz setki domów prywatnych.

Jako GIGANET istniejemy na rynku od 2006r. W branży teleinformatycznej dysponujemy dużym doświadczeniem, które skutecznie wykorzystujemy w naszych instalacjach.

Wyróżnia nas innowacyjne podejście do budowy sieci jak również zapewnienie jej niezawodnego działania. Posiadamy całodobowy system nadzoru sieci wraz z monitoringiem. Szkielet światłowodowy Giganet w większości poprowadzony jest kanalizacją ziemną co gwarantuje najwyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Na bieżąco wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne czego efektem jest świadczenie usług opartych na własnych rozwiązaniach takich jak telewizja czy telefonia cyfrowa VoIP.

W przypadku awarii zawsze odbieramy telefony od klientów nawet w godzinach gdy nasze biuro jest poza godzinami pracy. Nasi klienci bardzo rzadko dowiadują się, że ich problem nie może być rozwiązany. Zawsze staramy się rozwiązać go nie pozostawiając klienta samemu sobie.

Współpracujemy z Serwisem Komputerowym, w przypadku gdyby powstał problem z komputem klienta.

Nasi klienci doceniają nasze starania i polecają nasze usługi swoim znajomym.

Dodatkowo:

  • umowy mamy jasne i przejrzyste,
  • nie wiążemy ze sobą kilku usług – wybierasz to co chcesz,
  • zakupione u nas routery dowozimy i konfigurujemy u klienta,
  • urządzenia dostępowe są naszą własnością i objęte są gwarancją wymiany w ciągu 24h podczas trwania umowy.